Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunākie Nokia Lumia sērijas viedtālruņi ir pieejami Latvijas mobilo sakaru operatoru veikalos. Izsmalcinātā dizaina viedtālruņi Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 925 un Nokia Lumia 625 darbojas ar Windows Phone 8 operētājsistēmu un pārstāv dažādas cenu kategorijas.

Visi trīs viedtālruņi nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu un plašas personalizēšanas iespējas.  Nokia Lumia pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, labākais karšu un navigācijas pakalojums HERE, tiešsaistes krātuve SkyDrive ar 7GB failu uzglabāšanu bez maksas, tā arī ātra un droša interneta pārlūkošana ar Internet Explorer 10 pārlūku, visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 145 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace.

[bootgallery]

Nokia Lumia 1020 ar 41 megapikseļu kameras sensorā iekļauto ZEISS optiku, Xenon un LED zibspuldzēm un PureView attēlveidošanas tehnoloģiju uzņem visdetalizētākos un spilgtākos attēlus viedtālruņu tirgū arī vāja apgaismojuma apstākļos. Tālrunis nopērkams par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu 500 LVL. Ar Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt arī augstas izšķirtspējas video ar stereo skaņu pat visskaļākajos koncertos, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai, kas spēj vadīt sešas reizes lielāku skaņas spiedienu nekā ierastie viedtālruņu mikrofoni. Viedtālrunim ir 4.5 collu Clear Black AMOLED displejs ar īpaši augstu skārienjutību, kas ļaut to lietot, piemēram, ar cimdiem. Nokia Lumia 1020 pieejams trīs krāsās – baltā, dzeltenā un melnā.

Nokia Lumia 925 ir apbalvojumiem un inovācijām bagātā viedtālruņa Nokia Lumia 920 sekotājs. Nokia Lumia 925 ir 4.5 collu Clear Black AMOLED displejs un metāla un polikarbonāta korpuss, kas lietotājiem dizaina ziņā atsauc atmiņā Nokia veiksmīgos “E” sērijas tālruņus. Tālunim ir arī jaunākās PureView kameras tehnoloģijas, kas ļauj uzņemt lieliskas kvalitātes attēlus arī vāja apgaismojuma apstākļos.  Nokia Lumia 925 baltā un melnā krāsā nopērkams par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu 300-340 LVL.

Nokia Lumia 625 ir budžeta klases viedtālrunis, kas lietotājiem nodrošina piedāvā augstākās klases Lumia sērijas viedtālruņu veiktspēju un funkcijas. Viedtālrunis aprīkots ar Windows Phone 8 operētājsistēmu, izcili jutīgu 4.7 collu LCD ekrānu un pieeju 4G tīklam. Nokia Lumia 625 ir arī microSD atbalsts, kas ļauj pievienot papildu atmiņu 64GB failu uzglabāšanai. Viedtālrunis baltā, melnā un koši oranžā krāsā nopērkams par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu 200 LVL.

BOOT.Lv sagatavoto Nokia Lumia 625 video apskatu varat aplūkot šeit, savukārt Lumia 925 un Lumia 1020 apskati gaidāmi tuvākajā laikā.

Saistītās tēmas: nokiaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli