Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Nokia sadarbībā ar mobilo sakaru operatoriem LMT un Bite paplašina iespējas norēķināties par maksas aplikācijām no Nokia veikala www.store.ovi.com. Tagad Nokia lietotāji to var izdarīt arī ar mobilo sakaru operatora starpniecību – maksa par aplikāciju tiks iekļauta ikmēneša rēķinā, ja lietotājam ir pastāvīgais pieslēgums, savukārt mobilo sakaru priekšapmaksas karšu lietotājiem summa tiks atskaitīta no sarunu kartes konta. Šāda norēķinu sistēma Nokia aplikāciju pieejamību LMT un Bite klientiem padara ātrāku un vienkāršāku. 

Nokia aplikāciju katalogā www.store.ovi.com šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 50 tūkstoši gan maksas, gan bezmaksas lietotnes izklaidei, ziņām un darbam, turklāt ik nedēļu to klāsts tiek papildināts ar aptuveni tūkstots jaunām. Kopumā visā pasaulē ik dienas vairāk nekā 250 miljoni Nokia lietotāju veic aptuveni 6 miljonus lejupielāžu no Nokia aplikāciu kataloga.

Starp populārākajām lietotnēm ir tādas aplikācijas kā Skype, sportošanas programma Sports Tracker, spēles Angry Birds un Fruit Ninja. Latvijā pieejamas arī tādas vietējo radio klausīšanās lietotnes kā Radio SWH, Latvijas Radio, TOP Radio. Tāpat ar Nokia viedtālruņiem šajā rudenī iespējams sekot līdzi kinofestivāla Arsenāls jaunumiem ar bezmaksas Arsenals2011 lietotnes palīdzību.

Saistītās tēmas: mobilie tālruņinokiaoviovi storeviedtālruņi

Izsaki savu viedokli