Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunākās baumas vēsta, ka Microsoft īpašumā esošais viedtālruņu ražotājs Nokia strādā pie diviem jauniem telefoniem, ko paredzēts jau drīzumā laist klajā. Viens no tiem slēpjas zem nosaukuma Superman, bet otrs – Tesla.

Superman, līdzīgi kā Sony Xperia C3, būs tālrunis, kas īpaši redzēts “selfiju” uzņemšanai, pateicoties tā priekšpusē novietotajai 5 MP kamerai. Tāpat ierīces priekšpusē atradīsies 4,7 collu 720p izšķirtspējas skārienjutīgs displejs, bet aizmugurē tiks novietota visai savdabīgas izšķirtspējas (6,5 megapikseļi) kamera.

Tiesa, Superman nosaukums īsti neatspoguļos tā jaudu, kopš ierīci solās darbināt četru kodolu 1,2 GHz Qualcomm Snapdragon 400 procesors, bet to papildinās 1 GB operatīvā atmiņa. Ierīce leposies ar 8 GB iebūvēto atmiņu, LTE tīklu atbalstu un 2200 mAh akumulators.

Savukārt otrs Nokia noslēpumainais viedtālrunis – Tesla –, iespējams, ir baumu apvītais Lumia 830. Stīvens Elops ir norādījis, ka Tesla būs “augstā” gala viedtālrunis, kas varēs lepoties ar visai draudzīgu cenu. Tāpat izstrādājums leposies ar PureView kameru, bet kompānijas hierarhijā ierindosies kā Lumia 720 tradīciju turpinātājs. Dizaina ziņā tas saglabās Lumia 930 iezīmes, bet būšot nedaudz “slaidāks”.

Nokia-Logo

Saistītās tēmas: microsoftNokia Lumia

Izsaki savu viedokli