Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Nokia ir prezentējusi jaunu mobilo tālruni, kas ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuriem bieži ir nepieciešamība rakstīt īsziņas un e-pastus, jo jaunais Nokia E63 tālrunis ir aprīkots ar QWERTY tastatūru, kas šo procesu ievērojami atvieglo. Patīkami, ka šis telefons būs nopērkams par visai zemu cenu – 199 eiro (šajā cenā nav iekļauts nodoklis).

Nokia E63 darbosies uz Symbian S60 platformas, un tam būs: ekrāns ar 320 x 240 pikseļu izšķirtspēju, iebūvēta kamera ar 2 megapikseļu izšķirtspēju, 110 MB lielu iebūvēto atmiņu (iespējams paplašināt ar microSD atmiņas kartēm), Wi-Fi un Bluetooth bezvadu savienojumu atbalsts, 3.5 milimetru audio pieslēgvieta, kā arī četrjoslu GSM/EDGE mobilo sakaru tīklu atbalsts. Vēl jāpiemin, ka ar vienu pogas spiedienu lietotājs varēs pārslēgties no E sērijas biznesa režīma (piemēram, korporatīvā e-pasts, uzdevumu kalendāra un iekšējā tīkla lapu skatīšanai) uz personālo režīmu (piemēram, bilžu, personīgā e-pasta un interesantu tīmekļa lapu skatīšanai).

Jaunais Nokia tālrunis ar vienu uzlādes reizi spēs strādāt līdz 11 stundām sarunu režīmā vai 432 stundām gaidīšanas režīmā. Nokia E63 cena pirms nodokļu apmaksas būs 199 eiro, un veikalu plauktos šis modelis nonāks tuvāko nedēļu laikā.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli