Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Nokia, kas ir pasaulē lielākā mobilo tālruņu ražotāja, beidzot ir oficiāli prezentējusi ilgi gaidīto Nokia Tube jeb 5800 XpressMusic mobilo tālruni, kas ir aprīkots ar lielu skārienjutīgo ekrānu, un tiek pozicionēts kā Nokia prettrieciens revolucionārajam Apple iPhone telefonam. Jāsaka, ka vismaz uz papīra Nokia pozīcijas izskatās labas, jo šis tālrunis ir tik tiešām iespaidīgs.

Nokia 5800 XpressMusic ir pirmais tālrunis, kas darbojas uz S60 5. versijas operētājsistēmas bāzes. Jaunākā S60 operētājsistēmas versija atbalstīs tālruņa vadību ar pirkstu pieskaroties augstas izšķirtspējas skārienjutīgajam ekrānam.

Jaunākais Nokia veikums būs aprīkots ar 3.2 collu lielu skārienjutīgo ekrānu, kura izšķirtspēja ir 640 x 360 pikseļi, 3.2 megapikseļu iebūvēto kameru (ar Carl Zeiss optiku un divām LED zibspuldzēm), kas atbalstīs automātisko fokusēšanos, kā arī 3.5 milimetru audio pieslēgvietu un microSD atmiņas karšu ligzdu. Vēl jāatzīmē, ka 5800 XpressMusic atbalstīs GPS navigācijas sistēmu, Wi-Fi bezvadu tīklu un 3. paaudzes mobilo sakaru tīklu.

Nokia 5800 XpressMusic būs pieejams 3 versijās (ar Eiropas vai Ziemeļamerikas HSDPA tīkla atbalstu un GSM versijā bez 3G atbalsta), un veikalu plauktos šis funkcionālais tālrunis nonāks jau šajā ceturksnī. Šis telefons tiks piedāvāts melnā, sarkanā un zilā krāsā, un tā cena būs 279 eiro (komplektā tiks iekļauta arī 8 GB atmiņas karte).


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli