Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nokia ir oficiāli paziņojusi par Lumia Icon eksistenci, laižot klajā arī pirmos video, kas norāda uz viedtālruņa lielākajiem plusiem. Šajā gadījumā Nokia izstrādājums tiek pretstatīts Samasung Galaxy S4 viedtālrunim.

Nokia piedāvā pārliecināties par vienu no tālruņa plusiem – augstvērtīgo audio satura ierakstīšanu. Tiek apgalvots, ka Lumia Icon koncentrē skaņas uztveršanas spējas tajā virzienā, kur ierīce tiek pavērsta, turklāt tai ir četri mikrofoni. Taču kā ierīcei veicas, salīdzinot to ar Galaxy S4, iespējams apskatīt zemāk esošajā video.

Lumia Icon pilnā krāšņumā tiks atrādīts MWC 2014 izstādes ietvaros, taču jau tagad zināms, ka viedtālrunis saņems 5 collu displeju, kas nodrošinās 1080p izšķirtspēju. Par ātrdarbību parūpēsies Snapdragon 800 procesors (2,2 Ghz, četri kodoli) un 2 GB operatīvā atmiņa, savukārt attēlu uzņemšanas funkcija tiks atstāta 20 MP kameras (saņems arī optisko attēlu stabilizācijas opciju) pārziņā.

Oriģināli viedtālrunis izstrādāts un paredzēts ASV mobilo pakalpojumu sniedzēja Verizon klientiem, taču pastāv iespēja, ka līdzīgu viedtālruņu versiju Nokia paredzējis arī Eiropas valstu patērētājiem.

NUSA-PP-Lumia-Icon-Hero2-2000x1000-jpg

Saistītās tēmas: Nokia Lumiareklāma

Izsaki savu viedokli