Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē lielākais mobilo tālruņu ražotājs Nokia prezentējis jaunu mobilo tālruni ar modeļa numuru 6212 Classic, kas piedāvā Bluetooth Near Field Communication (NFC) sistēmu, kas ir principiāli jauna un ļoti ērta informācijas apmaiņas tehnoloģija. Pateicoties šim jaunieviesumam, lai savienotu mobilo tālruni ar NFC atbalstošu ierīci, jums atliek vien tai pieskarties ar telefonu, kuru jūs vēlaties pievienot. Lai jums būtu vieglāk izprast šo jauno standartu, rakstam ir pievienots video, kurā tiek demonstrētas NFC priekšrocības.


Near Field Communication sistēmu jau drīzumā atbalstīs elektroniskie foto rāmīši, daudzi mobilie tālruņi, bezvadu skaļruņi, kā arī brīvroku sistēmas (piemēram, Nokia BH-210). Tāpat ar šīs tehnoloģijas palīdzību ir iespējams veikt norēķinus.


Vēl par šo ierīci zināms tas, ka tā atbalstīs 3. paaudzes mobilo sakaru tīklu, un būs aprīkota ar: 2 megapikseļu kameru, 2 collu QVGA ekrānu, stereo FM radio un mūzikas atskaņotāju, kā arī microSD atmiņas karšu ligzdu.

Šis produkts Eiropā un Āzijā veikalu plauktos parādīsies šī gada 3. ceturksnī, un tā cena bez nodokļiem būs aptuveni 200 eiro.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli