Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Arvien vairāk mobilie tālruņi tiek aprīkoti ar globalās pozicionēšanas sistēmas atbalstu, taču Nokia 6210 Navigator ir īpaša ierīce, jo tā ir aprīkota arī ar kompasu un akselerometru, kas noder gadījumos, ja vēlaties tālruni griezt pa apli, un vienlaicīgi zināt virzienu, kurā jūs patiesībā esat pagriezies. Realitātē GPS navigācijas, kompasa un akselerometra apvienojums noder, piemēram, staigājot pa pilsētu, kad nereti rodas vajadzība tālruni pagriezt horizontāli…


Tāpat jāpiemin, ka tālrunim ir arī 3.2 megapikseļu kamera, MP3 atskaņotājs, video zvaniem paredzēta priekšējā kamera, kā arī FM radio. Nokia 6210 Navigator atbalstīs 3. paaudzes mobilo sakaru tīklu (HSDPA). Telefons ir balstīts uz S60 bāzes, un tas ir aprīkots ar 1 GB lielu iebūvēto atmiņu, kurā jau iepriekš ir ierakstīta lokālā karte, kas ir iekļauta produkta cenā.

Starp citu, tālrunī būs uzstādīta šodien prezentētā Nokia Maps 2.0 versija, kurā bez autobraucējiem piemērotās kartes būs sastopama arī gājēju karte. Tāpat jaunajā versijā ir iekļauta arī reālā laika satiksmes informācija un iespēja aplūkot fotoattēlus, kurus uzņēmis satelīts (līdzīgi kā Google maps).

Tālrunis veikalu plauktos nonāks šī gada 3. ceturksnī un tā cena būs aptuveni 300 eiro.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli