Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē lielākais mobilo tālruņu ražotājs Nokia šodien paziņoja par jaunu XpressMusic sērijas mūzikas tālruni, kura nosaukums ir Nokia 5630 XpressMusic. Jaunais produkts ne tuvu nav parasts mūzikas tālrunis, jo tam būs Symbian S60 operētājsistēma un tālrunis atbalstīs N-Gage platformas spēles. Pie kam, tā kā ierīces biezums ir vien 12 milimetri, tā ir kļuvusi par plānāko līdz šim prezentēto tālruni ar N-Gage spēļu platformas atbalstu. Tā kā Nokia 5630 XpressMusic ir mūzikas tālrunis, ierīces komplektācijā būs iekļauta microSD atmiņas karte ar 4 GB lielu ietilpību, un telefonam būs 3,5 milimetru audio izeja, kurai varēs pieslēgt standarta austiņas vai, piemēram, datoriem paredzētās skandas, kā arī FM radio. Vēl jaunākajam Nokia XpressMusic sērijas produktam būs “Say and Play” funkcijas atbalsts, kas nozīmē to, ka lietotājs var vienkārši nosaukt kāda izpildītāja vai dziesmas nosaukumu, un telefons to automātiski atskaņos.

Tāpat tiek ziņots, ka šim 12 milimetru plānajam un 83 gramu vieglajam mūzikas tālrunim būs 3,2 megapikseļu iebūvētā kamera (ar divām LED zibspuldzēm), kas ļaus uzņemtās bildes un video uzreiz ievietot Flickr vai Ovi servisos. Noteikti jāatzīmē arī tas, ka šim tālrunim būs ne tikai HSDPA, bet arī HSUPA datu pārraides atbalsts, kas nozīmē to, ka tālruņa augšupielādes ātrums ātrgaitas mobilo sakaru tīklā varēs sasniegt līdz pat 2 Mb/s, ļaujot ātrāk un ērtāk nosūtīt ar tālruni uzņemtās bildes citam lietotājam vai, piemēram, ātrāk ievietot tās Flick.com tiešsaistes foto servisā.

Pārdošanā Nokia 5630 XpressMusic nonāks šī gada 2. ceturksnī, un tiek ziņots, ka sākotnēji produkts būšot pieejams īpaši izredzētās valstīs. Ierīces cena būs 199 eiro pirms nodokļu nomaksas.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli