Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējā laikā tieši SUV segmentā parādās arvien vairāk interesanti un aizraujoši modeļi. Noteikti jāmin Nissan Juke, kas vienaldzīgu atstās tikai reto, un modernā izskata Citroen C4 Cactus. Jaunāka informācija vēsta, ka Nissan plāno nākt klajā ar jaunu un tikpat aizraujošu spēkratu. 

Nissan jaunākā konceptauto nosaukums ir Kicks un pilnā krāšņumā tas tiks atrādīts Sanpaulu auto izstādē. Tiesa, jau tagad kompānija ir publicējusi pirmo attēlu un informāciju, kas sniedz priekšstatu par gaidāmo auto.

Nissan Kicks ir apgādāts ar 19 collu lietajiem diskiem, auto ir 4,3 metrus garš un 1,8 metrus plats. Tā augsutms ir 1,6 metri. Kompānija dotajā brīdī nemin, ar kādiem agregātiem spēkrats tiks aprīkots, taču mehāniskā ziņā koncepts ir visai līdzīgs Nissan Micra.

Nissan apgalvo, ka auto mērķauditorija ir dinamiskie Brazīlijas profesionāļi. Viņi uzsver, ka auto ir gana izturīgs, lai nodrošinātu veiksmīgu pārvietošanos pa Brazīlijas bezceļiem un gana sportisks un advancēts, lai nodrošinātu patīkamu un dinamisku pārvietošanos pa asfaltētiem ceļiem.

NissanKicksconcept

Saistītās tēmas: konceptsNissan

Izsaki savu viedokli