Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nissan ir prezentējis jaunākās paaudzes Qashqai apvidus auto. Tas var lepoties ar jauniem, jaudīgiem un ekonomiskiem dzinējiem, paprāvu standartaprīkojumu un pievilcīgu dizainu. Domājams, ka arī cena būs tīri pievilcīga. 

Pirmās paaudzes Qashqai debitēja 2007. gadā un uzreiz spēja iekarot patērētāju sirdis. Tas ir iegājis vēsturē kā visvairāk pārdotais Nissan ražojums Eiropā, sasniedzot realizācijas apjomu 1,5 miljonu apmērā. Ar Qashqai jaunāko paaudzi Nissan cer panākumus atkārtot. 

Debijas brīdī pircēji varēs izvēlēties starp 1,2 litru benzīna turbodzinēju, kas attīsta 113 zirgspēkus, vienlaikus patērējot vien 4,6 litrus uz 100 km, 1,5 litru turbodīzeli (108 zirgspēki un 3,2 l/100 km) un 1,6 litru turbodīzeli, kura jauda sasniedz 128 zirgspēkus, savukārt degvielas patēriņš ir 3,7 litri uz 100 km.

nissan qashqai

Standarta modeļiem motors piedzīs priekšējos riteņus, savukārt piemaksājot vairāk būs iespējams iegādāties arī pilnpiedziņas versiju.

Nissan pārstāvji apgalvo, ka spēkrats ir saglabājis braukšanas komfortu, vienlaikus padarot stūres iekārtu daudz precīzāku, viešot braucējos pārliecinātību, drošību un komfortu.

111327_10_5

Interesanti, ka jaunais Qashqai ir apgādāts ar īpašu šasijas kontroles sistēmu, kas aizgūta no GT-R  superauto, savukārt Active Ride Control sistēma uzlabojot braukšanas komfortu. Kopumā auto var lepoties ar labāku standartaprīkojumu, vienlaikus nodrošinot pieejamu cenu. Bāzes versija maksās aptuveni 20 tūkstošus eiro, savukārt papildinot aprīkojumu klāstu un izvēloties dārgāku dzinēja modifikāciju, nāksies šķirties no pat  32 tūkstošiem eiro. Jāatzīmē, ka spēkrats tiks ražots Lielbritānijā.

nissan qashqai 2

Diemžēl septiņvietīgā Qashqai +2 modifikācija nebūs pieejama, to aizstās jaunais Nissan X-Trail. Tuvāko 18 mēnešu laikā Nissan plāno laist klajā piecus krosoveru klases spēkratus.

Saistītās tēmas: Nissan

Izsaki savu viedokli