Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Liela daļa tehnoloģiju uzņēmumu dotajā brīdī ražo vai vel strādā pie pulksteņiem, kas labāk savienos lietotāju ar viedtālruni. Nissan tajā pašā laikā skatās nedaudz citā virzienā – viņi izstrādājuši pulksteni, kas savieno lietotāju ar viņa spēkratu.

Nismo Watch Concept izmantos zema enerģijas patēriņa Bluetooth savienojumu. Ierīces galvenais uzdevums būs informēt vadītāju par automašīnas ātrumu, efektivitāti un degvielas patēriņu,  tajā pašā laika ierīce būs spējīgā arī noteikt vadītāja veselības izmaiņas un monitorēt pulsu.

Ja sirdsdarbība būs pārlieku ātra, tad ierīce dos vadītājam brīdinājuma signālu.

Nissan izstrādājumu iespējams uzlādēt ar microUSB palīdzību,  bet ar vienu uzlādes reizi ierīce spēj darboties septiņas dienas no vietas.

Kompānija dotajā brīdī apsver iespēju apgādāt Nismo Watch Concept ar elektrokardiogrammu, elektroencefalogrammu un sensoru, kas noteiks ādas temperatūru.

Pilnu prezentāciju izstrādājums piedzīvos Frankfurtes auto izstādē, taču jau tagad zināms, ka ierīce būs savietojama ar 370Z, Juke un gaidāmo GT-R modeli. Domājams, ka pulkstenis būs pieejams melnā, sarkanā un baltā krāsā.

nissan pulkstenis

Saistītās tēmas: Nissanpulkstenis

Izsaki savu viedokli