Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nirburgringas trasē, kuru daudzi ražotāji izmanto kā savu sporta modeļu testa trasi, „Autoblog.com” nospiegojis Lexus LS ar sportiskiem elementiem – agresīvāku priekšējo bamperi, platākiem spārniem un modificētiem vākiem.

Ir pilnīgi skaidrs, ka Toyota testē sava luksusa brenda flagmaņa sporta versiju, tomēr nav zināms, kas slēpjas zem muskuļotās ārienes. Ir zināms arī tas, ka tas nav kādas darbnīcas veikums, jo automašīnai ir ražotāja bāzes vietas – Ķelnes – reģistrācijas numuri un automobilis turpat pie ražotnes ticis arī manīts.

Žurnālisti izteikuši minējumus, ka tas varētu vai nu LS F modelis, kura iznākšanu Lexus pēdējos gados vairākkārt noliedzies, vai arī vienreizējs eksemplārs kādai izstādei, piemēram, Tokijas motora šovam vai Tokijas auto salonam.

Jāatzīmē, ka pēc IS F nākamais modelis, kas iegūtu F sporta nodaļas pārbūves, bija plānots jaunais GS. Tomēr šis Nirburgringā redzētais LS (F?) radījis nelielu neizpratni auto aprindās. Interesanti, ka uz automašīnas aizmugurējā stikla ir liels „L”, kas nozīmē, ka braucējs ir jauniņais Nirburgringā.

Saistītās tēmas: LexusLexus LS

Izsaki savu viedokli