Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tokijā notikušajā preses konferencē Nintendo boss Satoru Ivata prezentēja jauno portatīvās konsoles DS versiju, kas sauksies DSi. Tajā gaidāmi vairāki uzlabojumi. Presei demonstrētais modelis var lepoties ar 3.25 collu lielu ekrānu, kas, ja atreferējam Ivatas sniegto statistiku, ir par 17 procentiem lielāks nekā patreizējam modelim. Vienlaikus, atsakoties no GameBoy Advanced kārtridžu slota, kompānija atklāja, ka pāri ir palicis sasodīti daudz vietas, kuru vajadzētu ar kaut ko nebūt aizpildīt. Rezultāts? SD karšu slots un iebūvēta 0.3 megapikseļu kamera.

Jaunā DS versija pārdošanā nonāks arīdzan ar iebūvētu interneta brauzeri, kas ļaus lejupielādēt uz SD karti dažādas spēles, apmaiņā, protams, pret naudu. Tāpat ir uzlabota uzpariktes skaņas sistēma – viens no galvenajiem oriģināla klupšanas akmeņiem. Ņemot vērā, ka Nintendo plānos ir padarīt savu kabatas konsoli par tikpat melomāniem draudzīgu gadžetu kā Sony PSP, ir īpaši padomāts par mūzikas faniem, piedāvājot dažādus ekvalaizera settingus un citus audiālo baudījumu uzlabojošus papildinājumus (netiek gan atklāts, kādus tieši).

Sākotnēji jaunais Nintendo DS variants būs pieejams Japānā (jau sākot ar 1. novembri), taču pāris mēnešus vēlāk ir gaidāms launch arī Eiropā un ASV.

Izsaki savu viedokli