Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Nikon vakar nāca klajā ar paziņojumu, ka, sākot no septembra, klienti varēs iegādāties ierīci, kurā būs apvienoti divi produkti: digitālais fotoaparāts un LED projektors. Lai gan ražotāja izplatītajā paziņojumā šai revolucionārajai ierīcei bija dots nosaukums VP650, jau dažas stundas vēlāk daudzi tehnikas portāli rakstīja, ka tas ir tikai segvārds un šī produkta patiesais nosaukums, visticamāk, būs Nikon Coolpix S1000pj, kā arī publicēja šīs ierīces fotogrāfijas.

Nikon Coolpix S1000pj digitālajai fotokamerai būs attēla sensors ar 12,1 megapikseļa lielu izšķirtspēju, Zoom-Nikkor 28mm optika ar 5x optisko mērogmaiņu un liels ekrāns. Tāpat šai kamerai būs iebūvēts LED projektors ar kuru varēšot projicēt līdz pat 40 collu lielu attēlu. Vēl šim interesantajam produktam būs tālvadības pults.

Portāls Nikonrumors.com informē, ka oficiāli Nikon Coolpix S1000pj digitālais fotoaparāts tiks prezentēts augustā, bet veikalu plauktos tas nonāks jau septembra mēnesī. Ierīces aptuvenā cena būs 590 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli

Kompānija Nikon vakar nāca klajā ar paziņojumu, ka, sākot no septembra, klienti varēs iegādāties ierīci, kurā būs apvienoti divi produkti: digitālais fotoaparāts un LED projektors. Lai gan ražotāja izplatītajā paziņojumā šai revolucionārajai ierīcei bija dots nosaukums VP650, jau dažas stundas vēlāk daudzi tehnikas portāli rakstīja, ka tas ir tikai segvārds un šī produkta patiesais nosaukums, visticamāk, būs Nikon Coolpix S1000pj, kā arī publicēja šīs ierīces fotogrāfijas. (vairāk…)

Izsaki savu viedokli