Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja jums ikdienā bieži gadās situācijas, kad fotogrāfējot ir jālieto liels pietuvinājums, bet jums ir kamera ar tradicionālo trīskārtīgo vai pieckārtīgo optisko pietuvinājumu, tad jums, iespējams, ir pienācis laiks mainīt fotoaparātu. Pirms kāda laika jau apskatījām Panasonic ražoto Lumix DMC-FZ18 fotoaparātu ar 18x optisko mērogmaiņu, bet šodien informēsim jūs par kompānijas Nikon tikko prezentēto modeli ar identisku tālummaiņu – Coolpix P80.


Kamera var lepoties ar 10 megapikseļu CCD matricu. Nikon Coolpix P80 ir Nikkor 27-486 mm optika, kas nozīmē to, ka bez pietuvinājuma tai ir neliels platleņķis. Ar šo kameru ir iespējams uzņemt četrus, sešus vai trīspadsmit kadrus pēc kārtas, tās maksimālā gaismjūtība ir ISO 6400, un tā var lepoties ar 2.7 collu lielu LCD ekrānu, kuram ir speciāla virsma, kas samazina atspīdumu.


Tāpat jāpiemin, ka šis fotoaparāts spēj atpazīt cilvēka seju, un fokusēties uz to, taču, ja jums gadījumā nodrebēs roka bildes uzņemšanas brīdī, tad jums lieti noderēs optiskā attēla stabilizācijas sistēma. Ja fotogrāfijas uzņemšanas brīdī būs nepiemērots apgaismojums, tad attēlu uzlabos D-Lighting sistēma, kas rūpēsies par to, lai fons nebūtu pārāk izgaismots (piemēram, cilvēkam stāvot pie loga) vai arī gadījumiem, kad zibspuldze nespēj pietiekami izgaismot objektu.

Aparāts būs pieejams jau šomēnes, un tā ieteiktā tirdzniecības cena ASV ir 399.95 dolāri.

Izsaki savu viedokli