Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Cilvēki cenšas atvieglot savu dzīvi, visu pēc iespējas vairāk automatizējot. Pateicoties nīderlandiešu zinātniekiem, turpmāk būs iespējams arī automašīnas degvielas tvertni piepildīt neizkāpjot no mašīnas – viņi ir radījuši robotu, kas šo uzdevumu paveiks jūsu vietā. 75 tūkstošus eiro vērtais robots, pēc tā rīcībā esošās datubāzes, noteiks jūsu automašīnas marku un modeli, tādējādi tas spēs arī precīzi izrēķināt degvielas tvertnes vāciņa atrašanās vietu, līdz ar to nav jāsatraucas, ka ierīce varētu noskrāpēt mašīnas krāsu.


Kad robots būs atradis degvielas tvertnes vāciņu, tas to noskrūvēs vai atvērs, un lēnām sāks piepildīt benzīnbāku ar attiecīgo degvielu (arī to robots automātiski noteiks pēc tā rīcībā esošās datu bāzes).


Teorijā, protams, viss izklausās ļoti skaisti, tomēr jāatceras, ka reti kurš uzņēmums būs ar mieru iegādāties šādus robotus, kas katrs maksā 75 000 eiro. No otras puses, šī tehnoloģija plašu pielietojumu varētu iegūt pēc vairākiem gadiem, kad tās cena noteikti būs daudz zemāka.Izsaki savu viedokli