Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Google jau ilgāku laiku tērē iespaidīgas naudas summas, lai savā īpašumā iegūtu gan vērtīgus “start-up” uzņēmumus, gan tādus, kas jau labi zināmi sabiedrībā. Jaunākā informācija vēsta, ka Google veic sarunas par vēl viena uzņēmuma iegādi.

Šoreiz runa ir par tiešsaistes spēļu servisu Twitch. Tas tika dibināts pirms trīs gadiem 2011. gada jūnijā. Un jau tagad vietne ir kļuvusi par pasaulē populārāko videospēļu straumēšanas servisu. 2013. gadā veiktie analītiķu aprēķini liecina, ka portālu mēnesi apmeklē vismaz 43 miljoni lietotāji.

Summa, ko Google grasās maksāt, lai Twitch nonāktu kompānijas īpašumā, ir viens miljards ASV dolāru. Kaut arī oficiālā versija norāda, ka darījums dotajā brīdī atrodas sarunu procesā, neoficiāli avoti vēsta, ka vienošanās jau ir panākta un brīdis, kad abas kompānijas paziņos par to, ir tikai laika jautājums.

Interesantākais gan šajā darījumā ir fakts, ka Google iegūtos uzņēmums cenšas integrēt kompānijas kopējā uzbūvē, saistot tos ar citiem pakalpojumiem un servisiem. Tādēļ ir aktuāls jautājums par to, ko no šī darījuma iegūs aktīvākie Google pakalpojumu un servisu lietotāji.

TwitchTV

Saistītās tēmas: google

Izsaki savu viedokli