Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākusies iepirkšanās sezona, kas nozīmē lieliskas atlaides dažādiem gadžetiem. Tikai šodien un rīt lielākā daļa ZAGG un iFrogz produktu pieejami ar 50% atlaidi. Atlaide nav pieejama dāvanu kartēm, savukārt planšetdatoriem paredzētajām tastatūrām tiek piedāvāta 20% atlaide. Iegādājies sev vai jau laicīgi parūpējies par dāvanām!

Uz pusi lētāk varēsi iegādāties populārās invisibleSHIELD aizsargplēves, kuras savu izturību pierādījušas ne vienā vien testā (skatīt video zemāk), invisibleSHIELD aizsargplēves pieejamas visdažādākajām ierīcēm, turklāt dažādās variācijās. Tādiem gadžetiem kā iPhone 4/4S, 5, kā arī Samsung Galaxy S III tiek piedāvātas arī invisibleSHIELD Extreme aizsargplēves, kas viedtālruņus pasargās no triecieniem.

Tāpat arī ar 50% atlaidi tiks piedāvātas austiņas, dekoratīvie skini, kā arī citi aksesuāri. Ņem vērā, ka visiem ZAGG produktiem tiek nodrošināta 45 dienu naudas atgriešanas garantija, savukārt invisibleSHIELD aizsargplēvēm – mūža garantija. Pasūtījumiem, kuru summa sasniegs 29.98 eiro, tiks nodrošināta bezmaksas piegāde.

Klikšķini šeit vai uz zemāk redzamā attēla, lai aplūkotu ZAGG akcijas piedāvājumu!

Saistītās tēmas: atlaideszagg

Izsaki savu viedokli