Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neilgi pēc spožajām Xbox One un PlayStation 4 prezentācijām atklājies, ka neliels skaits minēto ierīču sirgst no dažādiem defektiem. Protams, abos gadījumos tiek strādāts pie defektu novēršanas, vienlaikus apgādājot lietotājus ar sava veida kompensācijām.Xbox One lietotāji vien dažas stundas pēc ierīces debijas ziņoja, ka konsoles Blue-Ray disku lasītājs ir defektīvs un izdveš skaņas, kas atgādina „vemjošu robotu”.

Protams, kompānija strādā, lai pēc iespējas ātrāk novērstu defektu un lielākā tiesā gadījumu tas ir jau izdevies. Problemātisko ierīču īpašniekiem Microsoft ļauj izvēlēties vienu no četrām (Forza Motorsport 5, Ryse, Zoo Tycoon, Dead Rising 3) spēlēm.

Kā jau minēts sākumā, arī PlayStation 4 debiju aizēnoja vairākas sūdzības par ierīču defektiem. Sony konsoles slimojot ar „zilo ekrānu” problēmām, ko esot izraisījusi neatbilstoša ierīču transportēšana.

Protams, abos gadījumos ražotāji uzsvēruši, ka defektīva esot vien neliela daļa ierīču. Sony gadījumā brāķu procents  neesot pārsniedzis vienu procentpunktu. Tiesa gan, abas kompānijas izvairās precizēt konkrētu defektīvo ierīču skaitu.

ifixit playstation 4 sony

Saistītās tēmas: playstationxbox one

Izsaki savu viedokli