Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

“Skype” paziņo par jauniem zvanu abonementiem, nodrošinot neierobežotu zvanu iespējas vairāk nekā trešdaļā pasaules. Šī ir pirmā reize, kad “Skype” piedāvā vienu mēneša abonēšanas maksu zvaniem no “Skype” uz fiksētajiem numuriem 34 pasaules valstīs. Lai pieslēgtu “Skype” abonementu, nav nepieciešams slēgt ilgtermiņa līgumu, un zvanus ir iespējams veikt jebkurā dienas laikā un jebkurā nedēļas dienā. Tagad var izvēlēties triju veidu abonementus – sākot no neierobežotiem zvaniem uz fiksētajiem numuriem izvēlētajā valstī līdz pat zvaniem uz 34 valstīm visā pasaulē.


Stefans Obergs, “Skype” telekomunikāciju viceprezidents un vadītājs: “”Skype” tika veidots, lai sniegtu cilvēkiem iespēju sazināties bez maksas ar zvanu un video zvanu palīdzību visā pasaulē. Un tagad mēs jau piedāvājam “Skype” lietotājiem zvanīt arī tiem ģimenes locekļiem un draugiem, kuriem nav “Skype”. Abonements sniegs cilvēkiem brīvību viegli un ērti izvēlēties, kad un kādā veidā sazināties ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.”

S. Obergs turpina: “Piemēram, ja jūs dzīvojat Londonā, tad tikai par 2,95 EUR (2,07 LVL) mēnesī jūs varat zvanīt vecmāmiņai uz Poliju jebkurā laikā un katru reizi runāt līdz pat sešām stundām, neuztraucoties par to, cik tas maksā. Turklāt jūsu vecmāmiņai nav vajadzīgas interneta lietošanas iemaņas. Jūs vienkārši izmantojat “Skype” zvanu abonementu, bet viņai ir tikai jāpaceļ telefona klausule. Un ja jums ir draugi vai radi ārzemēs, tad varat sazvanīties ar viņiem par mazāk nekā 8,95 EUR (6,29 LVL) mēnesī. Būs grūti atrast vēl labāku alternatīvu par “Skype” pašlaik zināmajām iespējām (tūlītējo ziņojumu apmaiņa, konferenču un video zvanu veikšana) kombinācijā ar jaunajām abonementu iespējām.”

“Skype” piedāvātās iespējas izmanto 309 miljoni cilvēku visā pasaulē.

Abonementu var iegādāties “Skype” oficiālajā mājas lapā, kurā var iegūt arī papildu informāciju par jaunajām abonementu iespējām. Iegādājoties vienu no jaunajiem abonementiem uz 3 vai 12 mēnešiem līdz šī gada 1. jūnijam, saņemsiet 33% atlaidi.

Par “Skype” zvanu abonementiem

“Skype” lietotāji visā pasaulē var iegādāties šādus abonementus:Mēneša maksa ir nemainīga, un tajā netiek iekļautas apslēptas samaksas vai papildus savienojuma maksa.

Valstis, uz kurām ir pieejami zvanu abonementi no “Skype”: ASV, Austrālija, Austrija, Beļģija, Kanāda, Ķīna, Čīle, Čehija, Dānija, Igaunija, Francija, Vācija, Grieķija, Guama, Honkonga, Ungārija, Īrija, Itālija, Japāna, Koreja, Luksemburga, Malaizija, Nīderlande, Jaunzēlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Puerteriko, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Taivāna, Lielbritānija.

Paralēli jaunajam abonementam, “Skype” turpina piedāvāt arī “Pay As You Go” iespējas. Iegādājoties “Skype” kredītu 10 EUR (7,03 LVL) vērtībā, var zvanīt, kad un kam gribi, par ļoti zemu cenu.

Izsaki savu viedokli