Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī šķiet, ka mums tik ļoti ierastie vidusmēra LCD monitori krāsas attēlo precīzi, tomēr tādu profesiju pārstāvji kā fotogrāfi un dizaineri spēj pamanīt atšķirību dažādu monitoru krāsu gammās. Šādu profesiju pārstāvjiem tiek izgatavoti profesionālie LCD monitori – ar ļoti plašu krāsu gammu, turklāt šīs krāsas tiek īpaši precīzi attēlotas.

Jaunā NEC MultiSync P221W monitora displeja diagonāles garums ir 22 collas, savukārt izšķirtspēja – 1680 x 1050 pikseļi. Šis monitors īpaši precīzi spēj attēlot krāsas – līdz pat 96 procentiem no AdobeRGB krāsu paletes. Tāpat arī jaunākais Dell lolojums ir aprīkots ar AmbiBright tehnoloģiju, kas regulē displeja spilgtumu attiecībā no apkārtējā apgaismojuma, līdz ar to samazinot krāsu deformāciju. Diemžēl geimeriem šī ierīce nederēs, jo displeja reakcijas laiks ir 16 milisekundes. NEC P221W kontrasta līmenis ir 1000:1, savukārt spilgtuma līmenis – 300 kandeli kvadrātmetrā.

Monitora augstums ir regulējams četros dažādos līmeņus. NEC MultiSync P221W veikalu plauktos parādīsies jau nākamās nedēļas laikā un, kā jau nopratāt, ierīces cena nebūs no mazākajām – 637 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli