Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Cenšoties glābt Ričarda Geriota MMORPG spēli Tabula Rasa no neplānoti pāragras aizvēršanās, izdevējs NCSoft no šodienas piedāvā to iegādāties ASV interneta veikalā Amazon.com par nieka 1 Amerikas Savienoto Valstu monetāro vienību.

“Tabula Rasa”, kuras autors ir neviens cits kā leģendārā visu MMORPG senča “Ultima Online” radītājs Ričards Lord British Geriots, tā arī neizpelnījās gaidīto spēlētāju atzinību un WoW killera vietā mēs saņēmām oriģinālu, bet neskaitāmi nepilnību pārpildītu sci-fi MMO, kurš nedaudz vairāk kā gadu pēc relīzes atrodas diezgan riskantā stāvoklī. Proti – ja neizdosies piesaistīt arvien jaunus spēlētājus, spēli var uzskatīt par neizdevīgu un slēgt.

Lai no šīs situācijas izbēgtu izdevējs NCSoft ir gatavs pašu spēli pārdot par vienu ASV dolāru, cerot tādējādi piesaistīt cilvēkus, lai tie pēcāk maksātu MMORPG uzturētājiem tik svarīgo ikmēneša dalības maksu.

Protams, ar visiem shipping costs pasūtīt “Tabula Rasa” no Amerikas varētu sanākt nedaudz dārgāk kā to sola izdevēji, taču tas jebkurā gadījumā ir lētākais no komerciālu izplatītajiem MMORPG, kāds šobrīd ir pieejams.

NCSoft ir tik optimistiski noskaņoti par jaunu spēlētāju pieplūdumu, ka nesen paziņoja par pirmās ekspansijas pakas izstrādi.

Izsaki savu viedokli