Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola izveidojusi pirmo Samsung Digitālo klasi Rīgā, kas nodrošinās skolēnu apmācības atbilstoši 21.gs. prasībām, tādejādi vairojot arī skolas konkurētspēju. Sākotnēji skolēni interaktīvajā klasē, izmantojot digitālos mācību materiālus, apgūs zināšanas eksaktos mācību priekšmetos.

Digitālā klase aprīkota ar interaktīvo tāfeli, 27 planšetdatoriem un īpaši skolām izveidoto „Samsung School”  risinājumu. Tas ļaus skolotājiem tiešsaistē komentēt un veikt labojumus skolēnu mācību darbā, kā arī pārraudzīt visas klases darbu un efektīvāk sekot līdzi jauniešu individuālajam veikumam. Savukārt, Natālijas Draudziņas vidusskolas 10. klases skolēniem, kuri interaktīvajā klasē apgūs dažādus mācību priekšmetus, tā nodrošinās iespēju daudz saistošāk apgūt mācību vielu.

„Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas skolēniem, kuri priekšmetus apgūs jaunajā Digitālajā klasē, būs izaicinājums ar teicamām sekmēm pierādīt, ka digitāli pasniegtas stundas rada interesi pat par vissarežģītākajiem mācību priekšmetiem un veicina to sekmīgu apguvi,” pauž Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

„Latvija var būt lepna par saviem jauniešiem! Pēc Eiropas Komisijas pētījuma datiem par IKT izmantošanu mācību procesā, vairāk kā 90% skolas vecuma jaunieši ir digitāli aktīvi un regulāri lieto internetu, bet 57% jaunieši mācību nolūkā izmanto mobilos tālruņus, kas ir otrais augstākais rādītājs Eiropā. Natālijas Draudziņas vidusskola, atklājot Digitālo klasi, tuvinās videi, kurā jaunieši dzīvo un darbojas vislabprātāk. Tehnoloģijas ir veids, kā jauniešus uzrunāt tiem saprotamā veidā un mācības padarīt par aizraujošu piedzīvojumu,” saka Džozefs Džonvu Kims, Samsung Electronics Baltics prezidents.

Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola jau kopš pagājušā gada vasaras aktīvi meklējusi iespējas, lai skolēniem nodrošinātu digitālo izglītību. “Līdz ar Samsung Digitālās klases izveidi, Natālijas Draudziņas vidusskola ir dažādojusi Rīgas skolu piedāvājumu vidusskolēniem. Esam pārliecināti, ka veiksmīgs rezultāts būs atkarīgs gan no skolotāju prasmēm mācību materiālu izstrādē, gan aktīvas mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas stundās,” saka Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas direktors Pēteris Ševčenko.

10. klases skolens kopa ar skolu parstavi pilda macibu testu

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli