Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2013.gada CES izstādē kompānija Audi gatavojas iepazīstināt apmeklētājus ar nākotnes Audi gaismu konceptu, kas balstīts uz OLED tehnoloģiju.

audi-oled-concept

Braucot ar automobili ir svarīgi, lai ceļš ir labi saskatāms dažādos laika apstākļos: tumsā, krēslas stundā, miglā, lietū u.tml. Autoražotāji ir daudz strādājuši, lai attīstītu šo virzienu, un, ieviešot jaunas tehnoloģijas, ir panākts ievērojams uzlabojums.

Tomēr pilnīgai drošībai ar to ir par maz – nepieciešams, lai arī citi mūs laicīgi pamanītu. Tādēļ Audi inženieri izstrādājuši konceptu, kas izceļas vārda tiešajā nozīmē – gluži kā Ziemassvētku eglīte pilsētas centrā. Audi konceptam parasto aizmugures lukturu vietā izmantoti OLED gaismekļi, kas ir krietni labāk saskatāmi, turklāt nodrošina oriģinalitāti un atpazīstamību.

Audi-OLED-Lighting7

Ar šo gaismekļu palīdzību Audi piedāvā iezīmēt ne vien automašīnas aizmuguri, bet arī sānu kontūras. OLED gaismekļi spēj izpildīt dažādas gaismu spēles, piemēram, mašīnai paātrinoties gaismas punkti dejo kā bišu spiets, bet bremzējot tie savācas kopā gaiši sarkanā „liesmu ugunskurā.”

Jaunās tehnoloģijas negatīvā puse ir augstās remonta izmaksas avārijas gadījumā.

Saistītās tēmas: audiautomašīnas

Izsaki savu viedokli