Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā zināms, iPhone 4 pirms tā iznākšanas tika pazaudēts kādā bārā. Šķiet, ka tādu pašu ceļu ir gājis arī jaunais iPhone 5, vismaz par to liecina vairāki avoti.

CNET ziņoja, ka šis iPhone 5 tika pazaudēts kādā Sanfrancisko tekilas bārā, pēc kā sekoja Apple drošības nodaļas nosūtījums misijā atrast pazaudēto telefonu. Cik zināms, Apple drošības nodaļa iPhone 5 prototipu izsekoja, nonākot pie kādas ģimenes mājas. Mājas iedzīvotāji noliedza to, ka ir iegādājušies vai atraduši šo ierīci. Pēc tam Apple māju arī esot izmeklējuši, taču bez panākumiem. Saprotot, ka šādā veidā pie ierīces kompānija netiks, tika piedāvāta arī atlīdzība bez jebkādiem jautājumiem, taču arī pēc šī piedāvājuma mājas iedzīvotāji turpināja skaidrot, ka iPhone 5 pie viņiem nav.

Citi avoti atkal apgalvo, ka iPhone 5 nekur nav pazudis un tie visi ir meli. Arī bāra īpašnieks atcerējās tikai vienu, salīdzinoši senu atgadījumu, kad tika meklēts pazaudēts iPhone viedtālrunis. Īpašnieks arī noliedza to, ka policija vai Apple darbinieki būtu griezušies pie viņa lai noskaidroto ko sīkāk par šo atgadījumu.

Īsumā sakot, nekas vēl nav skaidrs, taču ja informācija par pazaudēto iPhone 5 bārā izrādīsies patiesa, Apple sāks izskatīties tiešām muļķīgi – kā ir iespējams jau otro gadu pēc kārtas neiznākušu ierīci pazaudēt bārā?

Saistītās tēmas: bariphonepazaudēts

Izsaki savu viedokli