Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr Alcatel OneTouch viedtālruņu saimes pārstāvji lēnām, bet pārliecinoši iekaro viedtālruņu tirgu, kompānija ir pamanījusies papildināt sēriju ar jauniem pārstāvjiem.

Kaut arī MWC 2014 Alcatel prezentēja vairākas ierīces (kopā 13), īpašu uzmanību izpelnījās Idol 2 sērijas pārstāvji. Viens no tiem apgādāts ar 5 collu displeju, savukārt nedaudz mazāks ir Idol 2 Mini, kas saņēmis 4,5 collu displeju.

Mini modifikācija ir tikai 8,5 mm bieza un pārdošanā nonāks jau marta pirmajā nedēļā. Tā displejs nodrošinās qHD izšķirtspēju, savukārt par ātrdarbību atbildēs 1,2 GHz četru kodolu procesors. Debijas brīdī tālrunis bija apgādāts ar Android 4.3 operētājsistēma, taču kompānijas plānos ietilpst ierīču apgādāšana ar Android KitKat atjauninājumu.

Alcatel-OneTouch-Idol-2-and-Idol-2-Mini

Tāpat tālrunis var lepoties ar 8 MP kameru (2 MP kamera priekšpusē) un NFC opciju.

Ierīces (3G versijas) cena būs 169 eiro, savukārt par 209 eiro būs pieejams viedtālrunis, kas ietērpts metāla korpusā un nodrošina LTE tīklu atbalstu.

Tikmēr Idol 2 ir vēl plānāks viedtālrunis (7,3 mm) un nodrošina labāku attēla kvalitāti, pateicoties 720p IPS displejam. Arī šis izstrādājums tiks apgādāts ar 1,2 GHz četru kodolu procesoru, NFC opciju, 8 MP kameru, savukārt priekšpusē novietota nedaudz pieticīgāka (1,3 MP) kamera.

Pārdošanā ierīce nonāks aprīļa beigās vai maija sakumā un tās cena būs 199 eiro par 3G modeli, savukārt par versiju, kas saņēmusi LTE tīklu atbalstu, nāksies piemaksāt 50 eiro.

Kā jau minēts ievadā, Alcatel prezentēja ļoti plašu ierīču klāstu – sākot no budžeta klases OneTouch Fire sērijas ierīcēm, beidzot ar jau pieminētajiem vidējās klases Idol 2 viedtālruņiem. Pa vidu pavīd arī OneTouch Fire sērijas pārstāvji, kuru ekrānu izmēri svārstās no 2,8 līdz 7 collām, un vienīgais OneTouch Pixi sērijas planšetdators. Izstrādājumi var lepoties ar plašu un krāšņu korpusa krāsu klāstu.

image-0990

Saistītās tēmas: alcatel

Izsaki savu viedokli