Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē populārais mūziķis Will.i.am ir izstrādājis un prezentējis jaunu viedpulksteni. Tā nosaukums ir Puls, bet dizainiski tas atgādina pamatīga apjoma aproci.

Ierīci darbina Qualcomm Snapdragon procesors, to papildina 1 GB operatīvā atmiņa, bet iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 16 GB. Ierīce nodrošina 3G tīklu atbalstu un GPS navigāciju. Operētājsistēmas funkcijas veic kāda no Android sistēmām.

Ierīce ir spējīga veikt zvanus, straumēt mūziku, monitorēt lietotāja kustības un nodrošināt balss asistenta funkcijas.

watch_people

Pats mākslinieks gan norāda, ka šis nav viedpulkstenis, jo tajā var ievietot arī SIM karti. Pareizāk esot uzskatīt ierīci par aproci, kas vienlaikus pilda gan aksesuāra, gan tālruņa un viedierīces funkcijas.

Will.i.am norāda, ka Puls nākotnē varētu saņemt vairākus noderīgus aksesuārus, piemēram jaku, kas spēj uzlādēt ierīci, kad piedurkne ir nostiepta. Tāpat mākslinieks atrādīja ļoti savdabīga izskata mugursomu, kurā integrēti skaļruņi un soļu skaitītājs.

Pārdošanā Puls nonāks pirms Ziemassvētkiem un būs pieejams ASV, kur to izplatīs mobilo pakalpojumu sniedzējs AT&T, un Lielbritānijā, kur to pārdos O2.

will.i.am puls

Saistītās tēmas: interesantiviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli