Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas Mozilla radītais Firefox interneta pārlūks pēdējo gadu laikā visā pasaulē ir iekarojis daudzu datorlietotāju sirdis, un šobrīd vairāk kā 40% Latvijas interneta lietotāju (pēc Gemius datiem) vispasaules tīklā sērfo ar Mozilla Firefox interneta pārlūkprorammu starpniecību. Tādēļ daudzus noteikti iepriecinās ziņa, ka jau tuvāko nedēļu laikā būs iespēja izmēģināt Firefox mobilā interneta pārlūka alfa versiju.


Jā, vakar Mozilla vadītājs Džons Lillijs paziņoja, ka Mozilla Firefox Mobile interneta pārlūkprogrammas pirmā alfa versija ir gaidāma jau pēc dažām nedēļām, tādējādi domājams, ka drīzumā pārlūkprogrammu cīņā varētu parādīties jauns karalauks – mobilās platformas, kurās šobrīd lielu popularitāti ir ieguvis Opera Mini pārlūks. Tomēr uz datoriem Mozilla Firefox pārlūks ir daudz populārāks par konkurējošo Opera pārlūku, kas nozīmē to, ka, līdz ar Firefox Mobile debiju, Opera Mini tirgus daļa varētu ievērojami sarukt.

Jāatzīmē gan, ka pārlūkprogrammu karš tuvākajā laikā nav sagaidāms uz Apple iPhone mobilajiem tālruņiem, jo ražotāja stingro prasību dēļ lietotājiem nav iespējas lietot 3. puses izstrādātas pārlūkprogrammas. Tomēr citu mobilo tālruņu lietotāju izvēles iespējas tuvāko nedēļu laikā paplašināsies…


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli