Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mozilla plāno laist klajā jaunas FireFox operētājsistēmas ierīces. Tiek plānots, ka, paplašinoties iesaistīto ražotāju lokam, paplašināsies arī modeļu gamma un ierīču cenu amplitūda.

Sagaidāms, ka jau tuvākajā laikā jaunus Mozilla FireFox operētājsistēmas tālruņus varētu laist klajā ne tikai ZTE un Alcatel, bet arī Huawei un LG. Rezultātā ierīču cenas varētu samazināties līdz 50 ASV dolāru atzīmei, nemaz nerunājot par Spreadtrum plānu laist klajā FireFox OS ierīci, kas maksā vien 25 ASV dolārus.

Jāatgādina, ka Mozilla FireFox operētājsistēmas tālruņi dotajā brīdī ir pieejami Eiropas un Latīņamerikas valstu tirgos, taču jau sākot ar šo mēnesi šīs ierīces būs pieejamas Indijas tirgū.

Skatoties tālākā nākotnē, jāteic, ka ir gaidāmi arī FireFox operētājsistēmas planšetdatorus, ko plāno ražot Foxconn Electronic un Via Technologies. Interesanti, ka Panasonic plāno izveidot viedo televizoru, ko arī darbinātu jau pieminētā Mozilla operētājsistēma.

Atskatoties uz jau sasniegtajiem FireFox OS rezultātiem, jāmin, ka Mozilla izdevies realizēt jau vairāk nekā vienu miljonu šo ierīču, taču kompānijas plāns ir ļoti ambiciozs – līdz gada beigām realizēt 10 miljonus FireFox operētājsistēmas viedtālruņu.

zte-open-firefox-os-front-1

Saistītās tēmas: firefox OSmozilla

Izsaki savu viedokli