Aktuāls

Motorola Moto 360 viedtālrunis, iespējams, ir viens no elegantākajiem savas klases izstrādājumiem. Jaunākā informācija vēsta, ka izstrādājums saņems jaunas dizaina opcijas, taču to visu pavada arī pirmās sūdzības no lietotāju puses.

Dotajā brīdī Moto 360 viedpulkstenis ir pieejams melnā un sudraba krāsā, taču Motorola ir publicējusi attēlus, kuros ierīce redzama vēl vienā – zelta – krāsā. Saprotams, ka šī varētu būt kompānijas pieļauta kļūda, taču Motorola pārstāvji atturas no komentāru sniegšanas, norādot, ka uzņēmums strādā pie jaunu materiālu un dizainu testēšanas.

nexus2cee_132

Turklāt īsi pēc tam, kad attēls izpelnījās uzmanību tehnoloģiju mediju vidū, Motorola zelta krāsas viedpulksteni no plakāta izņēma.

nexus2cee_311

Tikmēr Motorola izstrādājumu pavada arī vairākas nelāgas ziņas. Vairāki lietotāji ziņo par viedpulksteņa displeja defektu. Šajā gadījumā gan problēma nav jauna un tā ir konstatēta arī citās ierīcēs. Proti, ja displejs kādu konkrētu objektu attēlo pārāk ilgi, tad tas saglabājas arī pēc attēla nomaiņas.

motorola moto 360 display defective

Saistītās tēmas: motorolaviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli