Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Motorola, kas pēdējā laikā izcēlusies ne tikai ar neseno īpašnieku maiņu, bet arī diviem visnotaļ interesantiem viedtālruņiem, paziņoja, ka plāno laist klajā arī viedpulksteni.

Motorola vadītājs Riks Osterlohs paziņoja, ka kompānija šā gada laikā plāno izstrādāt arī viedpulksteni. Tika norādīts, ka ierīce atrisinās vairākas ikdienas lietotāja problēmas, turklāt, pateicoties tās dizainam, iegūs rotaslietas statusu.

Turpinot domu, tika paziņots, ka dotajā brīdī nav izstrādāta tāda uzvelkama viedā ierīce, ko lietotājs varētu vēlēties izmantot, jo tās visas ir neticami neglītas.

Tikmēr, komentējot iespējamo FireFox 25 dolāru viedtālruni, Motorola pārstāvis norādīja, ka šādām ierīcēm būs vairāk mīnusu nevis plusu. Tāpat tika norādīts, ka viņi nevēlas šādi upurēt ierīces lietošanas pieredzi, taču vienlaikus tika atzīmēts, ka arī 600 dolāru viedtālruņu (dārgākā tirgus segmenta ierīces) ēra tuvojas beigām un Motorola šāds scenārijs visnotaļ apmierina.

Visbeidzot tika pavēstīts, ka dotajā brīdī kompānija vēl atrodas Google īpašumā, taču, pēc darījuma noslēgšanās kompānija turpinās strādāt pie dažādiem ATAP (Advanced Technology and Projects) divīzijas projektiem (piemēram, Project Ara), neraugoties uz faktu, ka šī uzņēmuma daļa paliks pie Google.

motorola ara

Saistītās tēmas: motorolaviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli