Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pagājušās nedēļas beigās BOOT.Lv saviem lasītājiem piedāvāja iespēju ielūkoties Nokia mobilo tālruņu izturības testēšanas procesā. Tomēr, lai gan Nokia tālruņiem nācās izturēt visai komplicētus pārbaudījumus, neviens no tiem nelīdzinās testam, kuru salīdzinoši veiksmīgi pārdzīvoja Motorola RAZR mobilais tālrunis. Neticami, bet fakts – šis telefons izglāba kāda Ņūorleānas iedzīvotāja dzīvību, apturot viņa virzienā raidītu pistoles lodi.

R. Dž. Ričardss savas Ņūorleānas mājas pagalmā pļāva zāli, kad viņš pēkšņi sajuta ļoti spēcīgu triecienu krūšu daļā. Kad viņš no krekla kabatas izvilka savu Motorola RAZR mobilo tālruni, lai pārliecinātos vai tas nav cietis no šī pēkšņā trieciena (kuru Ričardss sākotnēji noturēja par kāda maza akmeņa, kuru gaisā pacēlusi zāles pļaujamā mašīna, izraisītu), no telefona izkrita 45. kalibra lode. Pats tālrunis, protams, bija smagi cietis, taču tas bija izglābis sava īpašnieka dzīvību.

“Es apstājos, novilku savu kreklu un izņēmu savu tālruni, lai pārbaudītu vai tas nav cietis, un tobrīd no tā izkrita lode,” stāsta Ričardss. Viņš teica, ka šāviens, kas bija pietiekami stiprs, lai izrautu kārtīgu caurumu viņa kreklā, atgādināja sitienu ar dūri pa krūtīm.

Izmeklētāji informēja, ka lode, iespējams, bija šauta no vairāk kā 400 metru attāluma, un šajā rajonā cilvēki ļoti bieži lietojot šaujamieročus. “Mums nav iemesla domāt, ka šim negadījumam varētu būt bijis krimināls nodoms. Šis tiešām bija incidents, kad kāds izšāva ieroci, medījot vai šaujot mērķī.” situāciju skaidroja šerifs Džeks Streins.

Tāpat šerifs šo atgadījumu atzina par ļoti neparastu, jo, ja starp lodi un Ričardsu nebūtu atradies Motorola RAZR tālrunis, tā būtu trāpījusi dzīvībai svarīgā ķermeņa daļā. Līdz ar to var visai droši apgalvot, ka mobilais telefons izglāba R. Dž. Ričardsa dzīvību.

Izsaki savu viedokli