Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Motorola, kuras ražotais RAZR tālrunis nesen glāba kāda vīra dzīvību, apturot lodi, ir prezentējusi jaunu atbīdāmā tipa mobilo telefonu, kuru īpašu padara ļoti neierastais dizains. Jaunā modeļa nosaukums ir Hint QA30, un tas būs aprīkots ar izbīdāmu QWERTY tastatūru.

Pateicoties RAZR modeļiem, Motorolas veidoto tālruņu dizains tiek uzskatīts par salīdzinoši labu, taču jāatzīst, ka jaunākais mēģinājums izveidot ierīci ar inovatīvu dizainu kompānijai Motorola ir izdevies visai neveiksmīgs, jo, aplūkojot fotoattēlus, rodas šaubas par ierīces lietošanas ērtumu.

Hint QA30 būs aprīkots ar 2,5 collu lielu 320 x 240 pikseļu izšķirtspējas ekrānu, 2 megapikseļu kameru, 3.5 milimetru audio pieslēgvietu un microSD atmiņas karšu ligzdu, kas ļaus tālrunī ievietot atmiņas kartes ar ietilpību līdz 8 GB. Tāpat tam būs Bluetooth 2.0 savienojums ar A2DP tehnoloģijas (kas ļauj, lietojot Bluetooth, pārraidīt mūziku) atbalsts.

Šis nenoliedzami dīvainais Motorola produkts pārdošanā parādīsies Decembra beigās, un tā cena būšot ļoti pieņemama (taču netiek atklāts kāda tieši).

Izsaki savu viedokli