Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Drošība viedtālruņos ir kļuvusi par īpaši aktuālu jautājumu. Kamēr vieni meklē un “aizlāpa” drošības caurumus operētājsistēmās, tikmēr citi strādā pie unikāliem tālruņa atbloķēšanas veidiem, lai tikai izstrādājuma īpašniekam būtu iespēja piekļūt pie ierīcē atrodamās informācijas.

Ja dažādi kodi ir visai novecojušas metodes un ražotāji piedāvā tādus risinājumus, kā piemēram, Knock Code un pirkstu nospiedumu lasīšana, tad vienu no savdabīgākajiem risinājumiem grasās piedāvāt Motorola.

Jau pirms laika Motorola iepazīstināja ar Skip klipsi, kuru iespējams piespraust pie drēbēm, bet tālruņa atbloķēšana norit to vienkārši pieliekot klāt. Tagad Motorola sadarbojusies ar kompāniju VivaLnk, izstrādājot tālruņa atbloķēšana ar speciālu tetovējumu palīdzību.

Principā šie digitālie tetovējumi strādā līdzīgi kā jau pieminētais Skip klipsis, taču ir krietni dārgāki. Aptuveni 10 tetovējumu cena ir 10 ASV dolāri, taču katrs tetovējums ir īslaicīgs un pārstās pildīt savu funkciju pēc aptuveni 5 dienām. Rezultātā gadā šī ekstra varētu izmaksāt pat vairāk ka 80 ASV dolārus. Patīkami gan, ka šie digitālie tetovējumi ir personalizējami.

Saistītās tēmas: interesantimotorola

Izsaki savu viedokli