Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Motorola nākamajā gadā plāno laist klajā pavisam jaunu tālruņu sēriju – Motorola Zine. Kā ziņo vairāki avoti, Spānijā notikušajā seminārā paziņots par ZINE sēriju, kas būs tehnoloģiski visbagātākā visā Motorola klāstā. Jau šobrīd tajā ietverti vismaz divi jauni tālruņi, no kuriem viens visticamāk būs bāzēts uz šobrīd pieejamo RIZR Z8 vai Z10, kura debija atlikta uz nākamo gadu.
Motorola Z8

Pagaidām visai skopā informācija liecina, ka tam būs skātienjūtīgais ekrāns (apvienojumā ar tipisko tastatūru), līdz ar to pats tālrunis būs lielāks par Motorola RIZR R10, kas nepieciešams, lai būtu ērtāk izmantot šobrīd tik ļoti populāro pārvaldīšanas veidu. Tiek lēsts, ka minētais tālrunis tikšot izstrādāts sadarbībā ar Kodak, un tam būs integrēta 8 megapikseļu fotokamera ar speciālu optiskā palielinājuma (tālummaiņas) optiku; Zine produkts būšot aprīkots arī ar bezvadu tīklu (Wi-Fi) un GPS navigācijas ierīci.

Tajā pat laikā otrs tālrunis tiek turēts aiz plīvura, taču Motorola pārstāvji īpaši norādījuši, ka nekāds iPhone konkurents gatavots netiek.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli