Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Interneta plašumos parādījušies divi jauni Motorola nākamā flagmaņa – Moto X+1 – attēli. Tie atklāj jaunas ierīces detaļas, spējas un funkcijas. Attēlus nopludinājusi vietne TK Tech News.

Pieejamais attēls norāda, ka, līdzīgi kā tas ir Amazon Fire viedtālruņa gadījumā, Motorola izstrādājums apgādāts ar četriem sensoriem korpusa priekšpuses stūros. Tiesa, dotajā brīdī nav pieejama oficiāla informācija par to, kādu funkciju šie sensori veiks.  Domājams, ka arī šī izstrādājuma gadījumā tiks nodrošināts savdabīgs 3D efekts (dinamiskā perspektīva).

Ierīces aizmugurē ir atrodama paprāva izmēra kamera. Iepriekš izskanējušas baumas norāda, ka tā būs apgādāta ar optisko tuvināšanas funkciju, bet tās malās atrodas neliela izmēra LED zibspuldzes. Zem kameras ir novietots Motorola logo, kas kalpošot arī par ieslēgšanas/izslēgšanas pogu, vēsta neoficiāla informācija.

motorola moto x+1

Pieejamajā attēlā redzams Motorola Moto X ar koka imitācijas aizmuguri, bet tā sānus apjož alumīnijs. Sagaidāms, ka lietotājiem būs pieejamas arī cita materiāla korpusa aizmugures, piemēram, plastmasas, ādas, oglekļa šķiedras un citi.

Motorola Moto X debija tiek gaidīta 4. septembrī.

Domājams, ka ierīce būs apgādāta ar 5,2 collu 1080p izšķirtspējas displeju, Snapdragon 801 procesoru un 13 MP kameru, kas spēs uzņemt 2160p izšķirtspējas video. Ziņas no Brazīlijas vēsta, ka izstrādājuma cena Latīņamerikā būs aptuveni 505 eiro.

 evleaks moto x+1

Saistītās tēmas: motorola

Izsaki savu viedokli