Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen Motorola paziņoja, ka jau 26. janvārī prezentēs Droid RAZR lielo brāli – Droid RAZR MAXX. Tā kā kompānija paziņojumā jau paspēja palielīt ierīces bateriju, šķiet, ka 6. februārī tiks veidots atsevišķs pasākums tikai un vienīgi lai demonstrētu ierīces baterijas darbības laiku.

Tātad, cik tad iespaidīga ir šī ierīce? Jāsāk jau ar bateriju, kuras ietilpība solās būs 3300 mAh – būtībā divas reizes vairāk, nekā lielākai daļai viedtālruņu, to skaitā arī jaudīgo. Tā kā šis tomēr ir Droid RAZR, lielā baterija nedrīkst ierīci padarīt īpaši resnāku, un, par laimi, tā joprojām ir ļoti plāna – 8.99 milimetri. Ierīces Super AMOLED displejs ir 4.3 collu liels un lepojas ar 540 x 960 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību rūpējas 1.2 gigahercu divu kodolu TI OMAP 4430 procesors, taču satriecošas bildes uzņems 8 un 1.3 megapikseļu kameras. Protams, kā jau jauna dārgā gala ierīce, tā lepojas ar 4G LTE mobilo tīklu.

Cik tad ilgi šī 3300 mAh baterija viedtālruni spēs darbināt? Mēs nezinām, cik ilgi ierīce darbosies to vidēji aktīvi lietojot, taču sarunu režīmā tiek solīta 21 stunda.

Protams, par to, cik patiesībā šī baterija ir spēcīga, mēs varēsim uzzināt jau minētajā 6. februārī, kad Motorola plāno 24 stundu pasākumu tikai lai pierādītu baterijas spēku.

Saistītās tēmas: droidmaxxrazr

Izsaki savu viedokli