Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Aizvakar debiju piedzīvoja Motorola jaunākais un specifikācijas ziņā iespaidīgākais tālrunis – Droid Turbo. Lai arī viedtālrunis ir pieejams ekskluzīvi ASV mobilo pakalpojumu sniedzēja Verizon klientiem, domājams, ka pēc laika to varēs iegādāties arī citu valstu iedzīvotāji.

Varbūtība par ierīces nokļūšanu ārpus ASV robežām un Verizon ietekmes teritorijas parādījās brīdī, kad kompānija izsūtīja ielūgumus uz kādu 5. novembrī Brazīlijā organizētu pasākumu. Attēlā redzama vakar debitējušā Droid Turbo savdabīga neilona aizmugure.

Ārzemju mediji spekulē, ka šis būs Motorola Droid Turbo pirmais solis ārpus ASV robežām. Vienlaikus tiek atzīmēts, ka modeļa nosaukums, visticamāk, tiks mainīts uz Moto Maxx. Šādā veidā tiks atdzīvināts “Maxx” nosaukums, ar kuru pirms laika lepojās viedtālruņi, kas bija saņēmuši neticami lielas ietilpības akumulatorus.

Motorola jau tagad ir aizpildījusi pieteikumu “Moto Maxx” preču zīmei ASV un Brazīlijā. Tiesa, arī šajā gadījumā nav pieejama precīza informācija, vai viedtālrunis nonāks arī līdz Eiropas valstu tirgiem.

motorola droid turbo leak

Saistītās tēmas: motorolaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli