Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Motorola Droid RAZR lielais brālis – Droid RAZR MAXX, par kuru stāstījām jau iepriekš, beidzot kļuvis pieejams, taču pagaidām gan tikai pie Verizon operatora ASV.

Tātad, kas Droid RAZR MAXX ir un ko tas ēd pusdienās? RAZR MAXX būtībā iet lielāka parastā RAZR versija. Ierīces displejs ir tā paša 4.3 collu izmēra, taču, pavisam nedaudz upurējot tālruņa plāno korpusu, ierīcē ir iedabūta teju divas reizes ietilpīgāka 3300mAh baterija, kas nodrošinās 21 stundas garas sarunas pēc vienas uzlādes reizes. Droid RAZR 1780mAh baterija, turpretim, nodrošināja tikai 12.5 stundas.

Kā citus tehniskos parametrus varam minēt 1.2 gigahercu divu kodolu procesoru, 8 megapikseļu kameru ar 1080p video ierakstīšanas iespēju, 16 / 32 gigabaitu atmiņu un gandrīz 9(8.99) milimetru biezo korpusu. Motorola pārstāvis CES izstādes laikā pieminēja, ka ar šo bateriju būs iespējama video atskaņošana aptuveni 15 stundu garumā, kamēr, piemēram, Galaxy S II atskaņos video tikai 8 stundas no vietas.

Droid RAZR MAXX pie Verizon pie pieejams par 299 ASV dolāriem slēdzot 2 gadu līgumu, taču, neslēdzot nekādu līgumu, RAZR MAXX ASV iedzīvotājiem izmaksās 649 ASV dolārus.

 

Saistītās tēmas: droidmaxxmotorolarazrverizon

Izsaki savu viedokli