Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika ziņojām par savdabīgo PhoneBloks konceptu. Toreiz tālrunis vien atradās idejas līmenī, bet īpašnieks centās piesaistīti „lielo” ražotāju uzmanību. Iespējams, ka tas viss paliktu aizmirstībā, ja vien Motorola nebūtu iepazīstinājusi pasauli ar Ara konceptu.

Līdzīgi kā PhoneBloks, arī Ara ir bāzēta uz vairākiem aizvietojamiem moduļiem. Tādā veidā tiek nodrošināta ātra un ērta tālruņa uzlabošana vai labošana. Tāpat šāds ierīces koncepts nodrošinātu izstrādājuma pielāgošanu lietotāja vajadzībām.

Motorola pie minētā prototipa strādā jau aptuveni gadu, un rezultātā tam nav tieša sakara ar PhoneBloks konceptu. Tiesa gan, kompānija ir piesaistījusi Ara izstrādes procesam arī PhoneBloks idejas autoru Dave Hakkens.

motorola ara

Motorola Ara koncepta daļas varēšot mainīt, atkarība no lietotāja prioritātēm vai finansiālajām iespējām. Ieguvums no tā visa ir īpašnieka vēlmēm un vajadzībām optimizēta ierīce, ko iespējams vienkārši uzlabot, izvairoties no vides piesārņošanas un nevajadzīgas naudas izdošanas.

Jau pavisam drīz kompānija sāks piesaistīt darbiniekus moduļu izstrādei. Domājams, ka izstrādātājiem domāto ierīces alfa versiju varēsim ieraudzīt jau decembra beigās.

motorola ara 2

Saistītās tēmas: konceptsmotorolaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli