Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Moderno tehnoloģiju laikmetā esam aizmirsuši par dažādām klasiskām vērtībām, viena no tām varētu būt telefona klausule – vai nu viedtālrunis, vai arī austiņas. Šoreiz apskatīsim divus stilīgus produktus Native Union izpildījumā – MoshiMoshi 02 un MoshoMoshi 03.

Neslēpsim, produkts visnotaļ tendeciozs un uz drūmākā gīka galda tam vieta netradīsies, toties stilīgā birojā vai mājoklī Deivida Turpēna dizainētās ierīces varētu iederēties.

MoshiMoshi 02 ir vienkāršāka klausule, kura viedtālrunim vai planšetdatoram pieslēdzama, izmantojot kabeli pa taisno vai ļaujot asistēt pamatnei. Lai telefons nebūtu vienkārši nometams uz galda, komplektācijā iekļauta glīta silikona pamatne, kas mūsu dārgo gadžetu pasargās no skrāpējumiem. Moshi Moshi 03 jau ir modernāks risinājums un atbalsta Bluetooth savienojumu, tātad nodrošinās bezvadu sarunu priekus.

Pie ierīču dizaina un izmantotajiem materiāliem ir padomāts visnotaļ rūpīgi – lētuma sajūta lietojot šo Native Union produkciju neradīsies nu nekādā gadījumā, katra detaļa ir pārdomāta un kopā salikts viss izskatās vienkārši lieliski! Masīvā pamatne ar gumijas kājām sev ierādīto pozīciju uz galda saglabās bez problēmām, klausules ir vieglas un ērti lietojamas, savukārt 02 modelim kabelis, kā jau nu tas klausulei pienākas, ir satīts.

Komplektācijā ar Bluetooth atbalstošo modeli iekļauti divi lādēšanas risinājumi – sienas lādētājs un USB kabelis. Pašas klausules lādēšana notiek brīdī, kad tā atrodas uz pamatnes. Ja nu vēlamies no kabeļiem brīvu galdu, tad pieslēgt lādēšanas vadu varam tikai tad, kad klausule mums ziņos par drīzumā gaidāmu akumulatora iztukšošanu.

Abas klausules iespējams pievienot datoram, kuram ir Bluetooth atbalsts, vai MoshiMoshi 02 gadījumā, būs nepieciešams iegādāties speciālu adapteri, arī par to, lai 02 modelis būtu saderīgs ar visiem viedtālruņiem, parūpēsies atsevišķi pieejama adapteri, vismaz ar iPhone, ierīce darbojās pa taisno.

Nenoliegsim, ka MoshiMoshi klausulēm varētu būt visnotaļ plāns piekritēju loks, tie būs cilvēki, kuri ir glīta dizaina piekritēji, kuriem ir svarīgā katra detaļa. MoshiMoshi klausuļu cenas negribētos nodēvēt nedz par pieejamām, nedz arī par pārāk uzskrūvētām, vadu un bezvadu risinājumi pieejami par attiecīgi 35 un 65 latiem.

Saistītās tēmas: aksesuārimoshimoshinative union

Izsaki savu viedokli