Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No šodienas, 2012.gada 14.novembra, pēc rekonstrukcijas darbu pilnā apjomā atsāk Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Tukuma nodaļas tehniskās apskates stacija.

Remonta laikā modernizētas abas divas tehniskās apskates līnijas – aizbērta bedre, kas līdz šim kalpoja transportlīdzekļu pārbaudei, kā arī uzstādīti divi jauni pacēlāji. Tie aprīkoti ar ass spēles detektoru jeb sauktu par „kratekli” un nodrošina ātrāku un kvalitatīvāku transportlīdzekļu piekares un balstiekārtas pārbaudi. Savukārt nākamā gada sākumā plānots uzlabot iebraukšanas joslas Tukuma tehniskās apskates stacijā.

Rūpējoties par klientiem, CSDD pilnveido pakalpojumu sniegšanas vidi un procesus, tajā skaitā, visās CSDD nodaļās nodrošina pakalpojumu pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

CSDD Tukuma nodaļā, Zemītes ielā 5 tiek sniegti šādi pakalpojumi:

  • transportlīdzekļu reģistrācija, darba laiks: pirmdiena – piektdiena, pulksten 8:30-17:00;
  • transportlīdzekļu tehniskā apskate transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg, darba laiks: pirmdiena – piektdien, pulksten 8:30-17:00. Turklāt Tukumā tehnisko apskati veic arī pēc iepriekšēja pieraksta, tālrunis: 63122505.

Līdzīgi tehniskās apskates staciju uzlabojumi šogad veikti vairāku CSDD nodaļu tehniskās apskates stacijās – Rīgā, Jēkabpilī, Krāslavā, Valkā, Valmierā, Bauskā.

Saistītās tēmas: automašīnascsdd

Izsaki savu viedokli