Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mobilajām ierīcēm paredzētā Android atvērtā pirmkoda operētājsistēma, kuru ir izstrādājusi kompānija Google, turpina iegūt arvien lielāku popularitāti, līdz ar to arvien vairāk ražotāju sāk piedāvāt viedtālruņus, kuros ir uzstādīta šī operētājsistēma. Līdz šim gan Android viedtālruņi Latvijā nebija pieejami (drīzumā Latvijas veikalu plauktos nonāks Samsung i7500 Android viedtālrunis), taču tagad ir kļuvis zināms, ka mobilo sakaru operators BITE Latvija plāno jau drīzumā saviem klientiem piedāvāt divus Android platformas viedtālruņus: HTC Magic un HTC Hero. HTC Magic ir aprīkots ar 3,2 collu lielu (izšķirtspēja 480 x 320 pikseļi) skārienjutīgo ekrānu, 3,2 megapikseļu kameru (bez zibspuldzes), Qualcomm MSM7200A 528 MHz procesoru, 512 MB iebūvētās atmiņas (paplašināma ar microSD atmiņas kartēm), 288 MB operatīvās atmiņas un kursorbumbu, kas ir līdzīga HTC G1 modelī sastopamajai. Tāpat telefonam ir 7,2 Mb/s HSDPA datu pārraides un GPS navigācijas atbalsts, kā arī digitālais kompass un akselerometrs.

Savukārt HTC Hero viedtālrunim ir 3,2 collu liels kapacitīvs skārienjutīgais ekrāns ar 320 x 480 pikseļu augstu izšķirtspēju un multi-touch atbalstu, 5 megapikseļu kamera (ar automātisko fokusēšanos), 512 MB iebūvētās atmiņas (paplašināma ar microSD atmiņas kartēm), 288 MB operatīvās atmiņas, Qualcomm MSM7200A 528 MHz procesors, 802.11 b/g Wi-Fi bezvadu interneta atbalsts, AGPS navigācijas sistēma, digitālais kompass, 3,5 milimetru audio pieslēgvieta un atsevišķa meklēšanas poga. Tāpat šim telefonam ir 1350 mAh akumulators. Vēl jāatzīmē, ka šī telefona baltajam korpusam ir teflona pārklājums, kas to pasargā no dažādiem netīrumiem un skrāpējumiem.

Pagaidām BITE Latvija vēl neatklāj kādas būs šo tālruņu cenas, taču visiem interesentiem ir iespēja atstāt savu kontaktinformāciju BITE mājaslapā, un, tiklīdz kļūs zināmas šo tālruņu cenas Latvijā, mobilo sakaru operators ar šiem cilvēkiem sazināsies.


Arī tavu HTC viedtālruni ir iespējams pasargāt no skrāpējumiem!

Izsaki savu viedokli