Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules vadošajā mobilo tehnoloģiju kongresā Mobile World Congress (MWC) Barselonā Samsung prezentējis jaunu pakalpojumu TV Discovery, kas lietotājiem ļauj ātrāk un vienkāršāk atrast un atskaņot TV pārraidīto un pieprasījumvideo saturu. TV Discovery ir izmantojams gan Samsung mobilajās ierīcēs, gan Smart televizoros. Lietotājiem tas piedāvā personalizētas satura rekomendācijas un meklēšanu.

TV Discovery arī ievērojami atvieglo satura meklēšanas procesu, reālā laika režīmā apstrādājot dažādus satura avotus, tostarp video nomas, TV kanālus, kā arī tiešsaistes resursus, piemēram, YouTube. Lietojot TV Discovery ilgtermiņā, ar laiku tas piedāvā arī personalizētas satura rekomendācijas, kas veidotas, balstoties uz lietotāja skatīšanās vēsturi un visbiežāk skatītajām pārraidēm.

“TV Discovery ļauj meklēt un skatīties saturu, tostarp pieprasījumvideo pakalpojumus un jau iepriekš saglabātas programmas no dažādiem piegādātājiem,” stāsta Samsung Electronics Mediju risinājumu centra prezidents Dr. Von-Pjo Hongs (Won-Pyo Hong). „Šis pakalpojums ir aprīkots arī ar personalizēto rekomendāciju tehnoloģiju, ar kuras palīdzību sistēmu iespējams „izglītot” par to, kāda veida saturu lietotājs vēlas skatīties. Jo biežāk lietotājs izmantos TV Discovery, jo kvalitatīvāk šis pakalpojums spēs ieteikt skatītāja vēlmēm atbilstošas satura rekomendācijas. Atrast sev piemērotu saturu vēl vienkāršāk nav iespējams.”

Izmantojot TV Discovery pakalpojumu, saturu iespējams meklēt, aplūkot un pat pārsūtīt starp Samsung SMART televizoriem un mobilajām ierīcēm. Turklāt TV Discovery spēj pārveidot Samsung planšetdatoru par universāli izmantojamu tālvadības pulti, ļaujot ar to pārvaldīt Smart TV saturu.

Sākotnēji TV Discovery lietotājiem Eiropā nodrošinās saturu no Acetrax, Wuaki, MovieMax, FilmIn, Chili, Pathé and SF Anytime pakalpojumu sniedzējiem.

TV Discovery funkciju klāstā ietilpst:

ㆍ     Universālā tālvadības pults: savienojama un savietojama ar visām biežāk lietotajām ierīcēm, tostarp ar kabeļa un satelīta uztvērēju, mājas stereo sistēmu, DVD un Blu-Ray atskaņotāju. Pateicoties šai pultij, multimediju baudīšanai vairs nav nepieciešamas vairākas tālvadības pultis.

ㆍ     Personalizētās rekomendācijas: piedāvā satura izvēles iespējas atbilstoši lietotāja personīgajām vēlmēm un gaumei.

ㆍ     Efektīvs meklētājs: ļauj lietotājiem ar vienu piegājienu meklētājā atrast filmas un TV šovus, kurus piedāvā populārākie pakalpojumu sniedzēji.

ㆍ     Savietojamība: nodrošina iespēju atspoguļot TV saturu lietotāja planšetdatorā vai viedtālrunī, kā arī otrādi.

ㆍ     Koplietošana: lietotāji var ar draugiem dalīties ar informāciju par to, ko viņi attiecīgajā brīdī skatās, kā arī aplūkot informāciju, ko ar TV Discovery starpniecību ir skatījušies draugi.

TV Discovery pakalpojums Eiropā 2013. gada Smart televizoros būs pieejams šā gada pirmajā ceturksnī, bet mobilajās ierīcēs – otrajā ceturksnī.

Samsung-CES

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli