Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sen jau ir pagājuši tie laiki, kad mobilais tālrunis bija paredzēts tikai tā pamatfunkcijām – zvanīšanai un SMS sūtīšanai/saņemšanai. Mūsdienās tālruņi ir aprīkoti ar tādām funkcijām kā fotokameras, mp3 atskaņotāji, bezvadu internets un pat GPS. Kāds mazpazīstams ražotājs ir izveidojis mobilo tālruni, kurš maksā tikai 20 ASV dolārus.

Šāds tālrunis būtu ideāls maziem bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un ceļotājiem, jo pēc lietošanas to var droši izmest. Ierīces sastāvā ir tikai pārstrādājamas detaļas, kas noteikti patiks “zaļajiem”. Kompānijas Hop-on izveidotajam mobilajam tālrunim nav displeja un tas arī nav aprīkots ar SMS sūtīšanas vai saņemšanas iespēju. Pagaidām nav zināms aparāta akumulatora darbības laiks, taču ražotāji informē, ka ierīcē tiek izmantots Texas Instruments mikroshēmojums kas strādā 900 un 1800 megahercu frekvencēs. Trešdien kāda liela Eiropas kompānija esot iegādājusies 10000 tālruņu lai veiktu testu.

Pagaidām nav zināms aptuvenais laiks, kad varēsim šo mobilo tālruni iegādāties, taču zināma tā cena – 20 ASV dolāri ( aptuveni 13 eiro ).

Izsaki savu viedokli