Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

LG Electronics, sadarbībā ar Mix Media Group ir palielinājis Smart TV paredzēto vietējā satura piedāvājuma klāstu. Šobrīd Mix Media Group interneta televīzijas MixTV   aplikācija bez maksas un bez reģistrācijas jebkurā laikā pieejama visiem ar Smart TV iespējam aprīkotajām LG ierīcēm.

Mediju grupa “Mix Media Group” ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālus un televīzijas kanālus, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodā.  Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom, MIX FM, Europa Plus un Юмор FM. Grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā – MixNews.lv (www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija MIX TV.

MixTV ir viens no straujāk augošajiem  vietējiem tiešsaistes televīzijas kanāliem, kas piedāvā jaunākās intervijas ar nozīmīgākajām vietējām runas personām, žurnālistu stāstus, detalizētus aktuālāko notikumu atspoguļojumus un jaunāko filmu apskatus. Būtiski, ka viss kanāla saturs tiek nodrošināts ar augstāko attēla izšķirtspēju (HD) un pakalpojums pieejams gan latviešu, gan krievu valodā. Papildus plašajam MixTV saturam, aplikācija piedāvā arī tiešraides no Mix Media Group radio staciju Mix FM un Baltkom studijām, kur regulāri viesojas vietējās un starptautiska mēroga slavenības un viedokļu līderi.

LG Smart TV MIX TV

Saistītās tēmas: lgsmart tvtelevizori

Izsaki savu viedokli