Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā ziņo portāls News.Com, aptaujājot neskaitāmus jauniešus interneta vidē, teju visi kā viens saka, ka e-pasts nekam neder un tam jābūt tikai kā instrumentam, lai komunicētu starp pieaugušajiem darba darīšanās. Emo Girl Talk vietnes uzturētāja Martina Butlera (Martina Butler) stāsta: „Es e-pastu izmantoju tikai savam biznesam un sponsoru iegūšanai: „Dažreiz es saku, ka „aizmeiloju”, bet patiesībā domāju „aiz’maispeisoju” (latviski tas būtu analoģiski kā aizsūtīt vēstuli caur kādu no iepazīšanās vai draugu pulcēšanās vietnēm).” Viņai piekrīt arī Ašīma Bašada (Asheem Bashad): „Es pat tiešsaistes saziņu vairs neizmantoju, tā ir aizvietota ar teksta ziņām portālos.

Daudzi analītiķi atzīst, ka bērniem patiešām ir taisnība, jo e-pasta sūtījumi ir vairāk apdraudēti gan iespējamo mēstuļu (spama), gan vīrusu ziņā, savukārt interneta vietņu sūtījumi ir droši (līdz brīdim, kamēr tiem nepievieno failus). Tiek piebilsts, ka tādas lietas kā VoIP, tiešsaistes saziņa (Skype, MSN), kā arī ziņas caur portāliem pilnīgi noteikti ir potenciālas e-pasta – viena no interneta senākajiem komunicēšanas veidiem – apdraudētājas un potenciālās iznīcinātājas. Nav arī nekāds brīnums šāda pieļāvuma esamībai – apskatot kaut vai Latvijas situāciju, katrs otrais jaunietis par pieņemamāku uzskata vēstules sūtīšanu caur dažādiem draugu portāliem, nevis ar parasta e-pasta starpniecību. Kā izrādās, arī Microsoft (viens no galvenajiem mēstuļu ienaidniekiem) ir par e-pasta izmantošanas samazināšanu.

Tiesa, pilnīgi pretējās domās gan ir Ketrīna Kuka (Catherine Cook), kurai ir tikai 17, bet kura jau ir prezidente MyYearBook interneta vietnei. Viņa apgalvo, ka joprojām mēnesī sūta aptuveni 1000 e-pasta sūtījumus, kontaktējoties ar draugiem un arī biznesa partneriem.

Lai arī nav veikts nekāds pētījums, BOOT.Lv pilnīgi piekrīt, ka e-pasts vismaz jauniešu vidē ir smagi apdalīts komunicēšanās veids un, iespējams, tas savu statusu aizvien vairāk zaudēs.

Ziņas avots: News.Com

Izsaki savu viedokli