Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Daudziem no mūsu lasītājiem Minox noteikti atgādina miniatūru fotokameru ko 1936. gadā Rīgā izgudroja inženieris Valters Caps. Kādu laiku šīs kameras ražoja mūsu pašu VEF rūpnīcā. Šobrīd Minox rūpnīca darbojas Vācijā un piedāvā fotokameras un dažus multimēdiju atskaņotājus.


Minox DC-8011

Mūsdienās vienas no pieprasītākajām ir tieši budžeta klases digitālās fotokameras. Kompānija Minox šo aspektu ir ņēmusi vērā un drīzumā patērētājiem tiks piedāvāta budžeta klases digitālā fotokamera Minox DC-8011. Ar matricu, kuras maksimālā izšķirtspēja ir 8 megapikseļi, uzņemtos attēlos lietotājs varēs aplūkot ierīces 2.7 collu šķidro kristālu displejā. Tāpat arī displejs tiks izmantots kā skatu meklētājs. Ierīces maksimālā optiskā mērogmaiņa būs 4x. Uzņemtos attēlus būs iespējams saglabāt SD atmiņas kartē. Fotokamera būs aprīkota ar tādām funkcijām, kā seju atpazīšanas tehnoloģija un elektroniskā attēla stabilizācija.

Minox DC-8011 būs visai kompakta – tās izmēri ir 94 x 55 x 24 milimetri un svars 132 grami. Pateicoties šādiem izmēriem to būs viegli pārnēsāt, un ielikt, piemēram, kabatā. Ierīces korpuss ir veidots no anodizēta alumīnija.

Pagaidām nav pieejamas ziņas par fotokameras cenu un laiku, kad tā varētu nokļūt veikalu plauktos, taču ja tā tika prezentēta kā budžeta klases, tad cenai nevajadzētu būt visai augstai.

Izsaki savu viedokli