Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Brother novēro mobilo drukas pakalpojumu popularitātes pieaugumu lietotāju vidū. Tiek gaidīts vēl lielāks popularitātes pieaugums tuvāko gadu laikā, jo aizvien vairāk cilvēku savā darba ikdienā izmantos viedtālruņus un planšetdatorus kā savu galveno “biroja darba rīku”. Tie ir 37 procenti, kas tiek prognozēti šogad un jau 2018. gadā tie būs vairāk kā 70 procenti no visiem lietotājiem. 

Dažus gadus atpakaļ, kad printeru ražotājkompānija Brother laida klājā pasaulē pirmo aplikāciju drukāšanai no un skenēšanai uz mobilajām ierīcēm, neviens nevarēja paredzēt to plašo popularitātes bumu, kas sekos turpmākajos gados.

Brother bezmaksas iPrint&Scan lietojumprogramma ir kļuvusi par visplašāk lejupielādēto gan iPhone/iPad, Android, gan Windows telefonu vidū – ar miljons jaunu lietotāju katru dienu.

2012. gadā ar iPrint&Scan lietojumprogrammu, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu, tika izprintētas 14 miljoni lapas. 2013. gadā – tās jau bija 57 miljoni lapas un 2014. gada pirmajos deviņos mēnešos – jau 88 miljoni izdrukātas lapas. Tieši tādēļ, mērķis sasniegt 100 miljoni izdrukātu lapu skaitu, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus ir pavisam reāls.

Mazliet piemirstās viedtālruņu iespējas

Kad cilvēki runā par viedtālruņiem un planšetdatoriem, to izmantošanas iespējas saistībā ar biroja darba ikdienu reti kad tiek minētas kā pirmās. Šādos gadījumos, kameras “selfiju” uzņemšanai, video vērošanas iespējas un iespaidīgie ekrāna lielumi ir galvenās funkcijas, kas visbiežāk tiek izceltas citu vidū.

Brother ievēroja, ka šī prioritāte vienlaicīgi tiek mainīta arvien vairāk cilvēku vidū, tādējādi sākot izmantot savus mobilos telefonus un planšetdaotrus savā darba ikdienā.

“No vairākām klientu atsauksmēm mēs redzam, ka mūsu iPrint&Scan lietojumprogramma palīdz cilvēkiem ieraudzīt tās iespējas, ko sniedz mobilo pakalpojumu izmantošana biroja darbā,” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Mūsdienās tas ir vienkāršāk par vienkāršu – nosūtīt tikko izlasītu e-pasta vēstuli, dokumentu, vai tikko uzņemtu fotoattēlu tieši uz printeri, izmantojot bezvadu tīkla savienojumu. Un otrādāk – tu vari skenēt svarīgus dokumentus uz savu Brother daudzfunkciju printeri un turēt tos pa rokai savā planšetdatorā vai telefonā līdz brīdim, kad tie tev atkal būs nepieciešami,” paskaidro Krišjānis Ozoliņš.

Mobilo pakalpojumu globālais bums

Brother, protams, nav tikai vienīgais IT uzņēmums, kas ir novērojis lielo izaugsmi mobilo drukas pakalpojumu nozarē.

Šo attīstību apstiprina arī tendenču pētījumu eksperti no starptautisko pētījumu kompānijām, piemēram, IDC un Gartner.

Tādējādi, saskaņā ar IDC sniegto informāciju, jau šogad 37 procenti no visiem pasaules darbiniekiem izmantos savā darba ikdienā mobilos telefonus.

Tajā pašā laikā, 50 procenti no visiem viedtālruņu lietotājiem un 58 procenti planšetdatoru lietotāju 2015. gadā drukās no savām mobilajām ierīcēm.

Gartner uzņēmums skatās vēl tālāk, pareģojot, ka 2018. gadā 70 procenti darbinieku savus darbus veiks, izmantojot mobilo ierīču palīdzību –  telefonus un planšetdatorus.

Lielāka daļa Brother printeru, daudzfunkciju ierīču un skeneru ir paredzēti bezvadu tīkla savienojumam ar viedālruņiem, planšetdatoriem un personāldatoriem.

Brother produkti sniedz bezvadu tīkla drukāšanu dažādām vajadzībām

Daudziem Brother produktiem ir Apple AirPrint lietojumprogramma un dažām ierīcēm ir arī iebūvēta bezvadu datu pārraides tehnoloģija NFC (Near Field Communication).

Papildus pārdotākajai lietojumprogrammatūrai iPrint&Scan, Brother arī piedāvā bezmaksas iPrint&Label lietotni, kas ļauj pašam veidot uzlīmju dizainu un viegli tās izdrukāt no viedtālruņa vai planšētdatora.

Plašākai informācijai, lūdzu kontaktējaties ar

Brother tirdzniecības vadītāju Baltijas valstīs – Krišjāni Ozoliņu, telefons – 263 608 96, e- pasts: Krisjanis.Ozolins@brother.lv

Print

Saistītās tēmas: brotherdrukas iekārtasdrukas ierīces

Izsaki savu viedokli